Педикюр
Ніжки жінки завжди прекрасні. А доглянуті ніжки виглядають чудово. Саме для того, щоб ноги виглядали доглянутими і залучали більше уваги, представниці прекрасної статі роблять педикюр.
Чому ми?
6 років досвіду
За 6 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ціна на послугу Педикюр

ПослугаВартість
Для жінок

педикюр / spa

400/600

педикюр медичний (мозолі, натоптиші, гіперкератоз)

550/750

Для чоловіків

педикюр / spa

550/650

Професійний педикюр в салоні краси на Троєщині

Ніжки жінки завжди прекрасні. А доглянуті ніжки виглядають чудово. Саме для того, щоб ноги виглядали доглянутими і залучали більше уваги, представниці прекрасної статі роблять педикюр.

Педикюр для чоловіків, жінок

Студія «Азбука краси» на Троєщині запрошує клієнтів на якісний педикюр. Майстри знайомі з різними техніками виконання цієї процедури, тому клієнти можуть вибирати вид послуги по догляду за ногами. Салон краси пропонує:

  • Кислотний — із застосуванням спеціальних кислотних засобів, ефективно видаляють змертвілу шкіру.
  • Апаратний — догляд здійснюється за допомогою спеціальних фрез для видалення грубої шкіри і кутикули.
  • Класичний обрізний — проводять після розпарювання шкіри спеціальними педікюрний інструмент.
  • Комбінований/Комбі — поєднує одночасно кілька технік.
  • Медичний — спрямований на усунення проблем, таких як врослі нігті, огрубілі мозолі та інші зміни, що доставляють дискомфорт.

Великий досвід і постійне підвищення кваліфікації майстрів нігтьового сервісу дозволяє їм з легкістю виконувати будь-яку забаганку клієнтів щодо покриття нігтів. Професіонали зроблять якісний весільний дизайн, виконають модний французький педикюр в будь-якій кольоровій гамі. Клієнти часто звертаються за створенням ефектного покриття з малюнком або вибирають актуальну останнім часом втирку.

Для роботи використовуються тільки якісні матеріали. Ми давно працюємо з гелевим покриттям. В асортименті не тільки популярний шелак, але і високоякісні матеріали відомих світових виробників.

Вид процедури узгоджується з кожним клієнтом окремо. Майстер оцінить стан ніг і нігтів, щоб зробити висновки щодо можливості проведення окремих процедур. Не всі види педикюру можна виконувати без протипоказань. Наприклад, кислотний догляд здійснюють тільки при відсутності порізів, саден і інших ушкоджень шкіри у людей, не схильних до алергії. Ось чому процедури по догляду за ногами краще виконувати в спеціалізованих салонах краси. У домашніх умовах навіть звичайний педикюр з покриттям стандартними лаками може бути причиною серйозних проблем.

Ціни на педикюр в студії Азбука Краси в Києві

Педикюр в Києві за розумною ціною? Сьогодні це можливо. Майстри салону «Азбука краси» виконають французький педикюр або весільний орнамент за доступною вартості. У цьому можна переконатися, вивчивши прайс студії. Знайти всю необхідну інформацію клієнти можуть на сайті студії. На сторінці салону є ще одна унікальна можливість — онлайн запис, продумана спеціально для економії часу клієнтів.

Здивувати такою послугою, як педикюр — складно. Але ми не зупиняємося на типових процедурах, створенні ефектного френча або аерографії на нігтях. Ми йдемо далі і пропонуємо клієнтам нарощування нігтів на ногах. Цікаве рішення зробить нігтики рівними, а ніжки ще більш привабливими.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом