Фарбування волосся
Змінити колір волосся кардинально або підкреслити свій натуральний відтінок за допомогою сучасних технік фарбування доступно в Азбуці Краси. Майстри використовують виключно якісні матеріали, щоб ви отримали бажаний результат і задоволення від відвідування салону.
Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ціни на фарбування волосся

ПослугаВартість
Фарбування коренів волосся (2см)

Ціна від 1050 до 1750 грн

Фарбування волосся в один тон

Ціна від 1200 до 3200 грн

Освітлення коренів волосся (2 см)

Ціна від 790 до 1400 грн

Фарбування волосся в техніці мелірування прикореневе

Ціна від 870 до 2210 грн

Фарбування волосся, тонування, освітлення - Wella, Color Touch, Koleston Perfect

Ціна від 700 до 1420 грн

Фарбування коренів волосся - Wella, Color Touch, Koleston Perfect

Ціна від 1050 до 150 грн

Фарбування волосся, тонування - Wella Illumina Color

Ціна від 1200 до 3200 грн

Фарбування коренів волосся- Wella Illumina Color

Ціна від 1050 до 1750 грн

Пастельна тонування / насичення кольору волосся

Ціна від 1200 до 3200 грн

Дегустація кольору View від Davines

Ціна від 780 до 1750 грн

Зняття кольору, висвітлення волосся, знебарвлення волосся

Ціна від 1180 до 2200 грн

Блондування волосся (зняття кольору)

Ціна від 1180 до 2200 грн

Фарбування волосся з темного в світлий

Ціна від 3350 до 7090 грн

Фарбування волосся в техніці балаяж

Ціна від 2800 до 5590 грн

Фарбування волосся в техніці омбре

Ціна від 3000 до 5590 грн

Фарбування волосся в техніці шатуш

Ціна від 2700 до 5590 грн

Градієнтна техніка фарбування волосся

Ціна від 2900 до 5700 грн

Фарбування волосся в техніці каліфорнійське мелірування

Ціна від 2600 до 5570 грн

Фарбування волосся в техніці мелірування

Ціна від 2600 до 5590 грн

Мелірування волосся

Ціна від 1600 до 3000 грн

Мелірування контуру волосся (контурінг)

Ціна від від 2500 до 4000 грн

Фарбування волосся в техніці airtouch

Ціна від 2600 до 5590 грн

Брондування волосся

Ціна від 3000 до 5650 грн

Фарбування волосся в два кольори

Ціна від 2700 грн

Фарбування волосся пасмами

Ціна від 620 грн

Фарбування волосся фарбою клієнта

Ціна від 620 до 1200 грн

Фарбування волосся в техніці камуфлювання сивини (для чоловіків)

Ціна 620 грн

Салон краси АК на Троєщині: професійне фарбування волосся в Києві за адекватною ціною

Фарбування волосся – процедура, яку можна зробити самому. Однак якщо ви хочете отримати якісний результат, не нашкодити волоссю і шкірі голови, і виглядати на всі 100%, довірте фарбування професіоналам. Звичайно, ціна буде вищою, ніж тюбика фарби, але й результат буде значно перевершувати вартість салонної послуги. Пофарбувати волосся в Києві на Троєщині можна в салоні Азбука краси (Закревського, 95-а). Наші перукарі-колористи – досвідчені та відповідальні майстри своєї справи, що віртуозно володіють усіма нюансами цього найскладнішого напрямку перукарського мистецтва.

Різновиди технік і способів фарбування волосся

Перевтілитися і здивувати, змінити або посилити натуральний колір волосся, повернути або додати йому природного блиску, зафарбувати сивину – все це необхідно жінці в будь-якому віці. Більш того, сьогодні такий вид перукарської послуги як фарбування волосся в Києві користується все більшою популярністю й у чоловіків практично всіх вікових категорій. Для полегшення майбутнього діалогу з перукарем-колористом пропонуємо оглядову інформацію про основні техніки фарбування волосся.

Тонування

Доведено, що ця процедура надає набагато більш щадний вплив на структуру волосся, ніж фарбування, оскільки в тонуючих (напівперманентних) складах відбілюючого аміаку міститься вкрай мало, а в деяких тонуючих рідинах модних косметичних брендів він відсутній зовсім. Тонування волосся працює поверхнево, внаслідок контакту фарбувального пігменту з природним пігментом, що надає локонам їх індивідуальний натуральний колір і відтінок.

Слід розуміти, що той самий тонуючий барвник на різному волоссі дасть різний результат. Тонування волосся змінити колір кардинально не зможе, тим більше воно не дозволить виконати освітлення, а зафарбувати сивину з його допомогою вийде лише на 2-3 дні. Зате воно допоможе прибрати жовтизну після освітлення, зробити вихідний колір або більш насиченим і цікавим, або на 1-2 тони темнішим. Ці засоби дозволяють експериментувати й часто змінювати відтінки рудої, червоної, чорної, пастельної та неонової палітри.

Довжина волосся для тонування: короткі, середні, довгі – значення не має. Вона буде впливати тільки на витрату рідини й кінцеву ціну процедури. Тонуючий ефект зазвичай тримається близько 7 днів. При цьому сама процедура тонування волосся, для власниць будь-якого кольору, в тому числі й для брюнеток, надає немалий оздоровчий вплив, а деякі сучасні засоби додають ще екстра сяйво і ламінувальний ефект.

Колорування

Техніка колорування – це стійке (перманентне) фарбування волосся, в ході якого майстер застосовує від 2 до 15 фарб, близьких за кольоровою гамою відтінків. Таке фарбування зазвичай охоплює усю зачіску або тільки її частину, наприклад, чубчик. За допомогою колорування візуально “організовують” пишні пасма з імітацією природних, як вертикальних, так і поперечних переливів кольору. Ось чому цей тип фарбування рекомендують власницям тонкого прямого волосся короткої та середньої довжини світлих тонів: блонд, русявий, шатен.

Мелірування

Техніка мелірування представляє собою вертикальне фарбування волосся шляхом або освітлення окремих пасом, або їх знебарвлення з подальшим тонуванням. Останній варіант мелірування більш стійкий і доступний власницям чорного, темного і рудого волосся, а перший виправданий лише у випадках, коли свій початковий колір світлий – блондин, русявий, золотистий шатен.

Фарбування меліруванням застосовують для всієї зачіски або тільки для її частини. Наприклад, роблять освітлення пасм біля обличчя, мелірують тільки чубок або область тім’ячка. За допомогою цієї техніки фарбування можна ефективно камуфлювати сиві пасма. А якщо тонувати знебарвлені пасма яскравими, неоновими або “кислотними” барвниками, то навіть цілком звичайна стрижка стане оригінальною і креативною.

Коли меліровані пасма відростають, то відновлювати оригінальне фарбування волосся допоможе прикореневе мелірування. Ця техніка вимагає від колориста старанності та терпіння, і робити таке фарбування краще у того ж майстра, який робив початкове мелірування. Однак є спосіб, який дозволяє не вдаватися до прикореневого мелірування, і при цьому виглядати зачісці чудово, навіть коли коріння відросте. Називається ця техніка фарбування – каліфорнійське мелірування. Коріння волосся не чіпають, залишаючи їх темними, а по довжині роблять кольорові пасма з різних тонів і відтінків світлої палітри.

Для фарбування в техніці каліфорнійського мелірування найкраще підходять злегка кучеряве, довгі локони, з пасмами, що імітують сонячне сяйво. Їх зазвичай виділяють двома кольорами, чергуючи попелясті й пшеничні пасма, але сьогодні модно поєднувати інші тони – бежеві з медовими, коньячні з кавовими.

Сьогодні для брюнеток модною вважається техніка фарбування – венеціанське мелірування, коли колорист в буквальному сенсі пензлем малює на чорних локонах сонячні відблиски. Для будь-якого типу волосся чудово підходить американське мелірування – фарбування пасм у 2-4 золотистих і бронзових тони + легке освітлення пасм біля обличчя. На довгому волоссі ефектно виглядає таке, яке стало вже класичним, фарбування – мармурове мелірування.

Брондування

Фарбування волосся в техніці брондування – це поєднання мелірування і колорування, де фарбування пасм виконується фарбами м’яких коричневих відтінків, які плавно переходять один в одний. Таке фарбування не підходить для блондинок та коротких зачісок, в тому числі й каре. Брондування рекомендується для темного і русявого волосся з довгою і середньою довжиною. Підходить і для прямих, і для кучерявих локонів. Оскільки ця техніка фарбування не зачіпає весь масив волосся, то вона відноситься до щадних різновидів кольорового фарбування.

Блондування

Фарбування блонд передбачає початкове знебарвлення – блондування, а потім тонування або фарбування в один тон або декілька дуже світлих відтінків. Домогтися якісного і більш-менш безпечного для волосся і шкіри голови знебарвлення вдома практично неможливо. Таку процедуру фарбування краще довірити майстру. При цьому для брюнеток, рудих і шатенок новина про те, що бажаний блонд недоступний через стійкість власного пігменту, не повинна стати несподіваною трагедією.

Тим же, кому знебарвлення дозволено природою, слід бути готовими після фарбування підтримувати світлі тони та відтінки спеціальними шампунями, масками, тоніком. Без них досить швидко натуральний блонд перетвориться в жовту суху солому.

Омбре

Фарбування волосся в техніці омбре – це рівномірне кольорове забарвлення всього полотна зачіски у 2 кольори (тони), близьких один до одного за колірною гамою, з розмитим між ними кордоном. При цьому фарбування у два кольори може бути, як “темні корені-світлі кінчики”, так і навпаки – “світлі корені-темні кінчики”.

Існує ще 2 варіанти фарбування омбре в залежності від розташування лінії посилення кольору. Перший – коли плавний перехід починається на межі скронь, і другий – проходить на рівні нижнього краю вилиці. Популярні кольори для фарбування омбре – природні: русяве, бежеві, пшеничні, медові, кавові, шоколадні, мідні, бронзові.

Балаяж

Фарбування в техніці балаяж рекомендується для коротких і градуйованих стрижок, хоча різного кольору відблиски на кінчиках і коренях гармонійно виглядають і на довгому прямому волоссі або злегка кучерявих локонах. Для блондинок ця техніка не дуже актуальна. Найбільш ефектний балаяж на темне волосся. Сьогодні популярні такі колірні пари для фарбування коренів/кінчиків: сандре/перловий, баклажан/бургундський, бронзовий/бурштиновий, темно-каштановий/бронзовий.

Особливо елегантний образ можна отримати, застосовуючи техніку карамельний балаяж на темне волосся каре і подовжене каре – карамель/шоколад. Карамельний балаяж чудово виглядає і на довгому темному волоссі власниць бронзової шкіри. Попелястий балаяж хороший на базі русявого волосся, у світлошкірих дівчат і жінок з сірими (блакитними) очима. Проте попелястий балаяж рекомендують і для брюнеток – сірий/фіолетовий, чорний/сріблястий-попелястий.

Шатуш

Модна сьогодні французька техніка фарбування волосся шатуш (козячий пух) – це одночасне поєднання омбре з темним корінням + мерехтливе зональне освітлення + балаяж, де на локонах “грають” глянцеві відблиски, а на кінчиках сяють світлі відблиски. Шатуш рекомендується для власниць напівдовгого і довгого волосся. Корені волосся залишаються натуральними, тому оновлювати фарбування можна не так часто, і без проблем відростити волосся з їх натуральним природним кольором, зберігаючи шикарний зовнішній вигляд.

3Д фарбування

Фарбування волосся з ефектом 3Д дозволяє візуально збільшити об’єм зачіски. Техніка 3D-фарбування вимагає від майстра певних художніх талантів і навичок. Як правило, колорист вибирає 3 близьких відтінки кольору – один темний колір, як базовий, і два кольори в якості додаткових. Хвилясті м’які вертикальні переливи роблять гру кольору максимально натуральною, і створюють враження ідеально доглянутої копиці волосся, які піддалися натуральному освітленню під середземноморським сонцем.

Фарбування чоловічого волосся

Фарбування волосся в Києві у чоловіків – сьогодні звична послуга, що не викликає подиву у пересічних людей. Чоловіки старшого віку зафарбовують або матують сивину, і хочуть, щоб тоноване волосся виглядало максимально натурально. Підлітки та юнаки експериментують з висвітленням і різними техніками екстремального кольорового фарбування.

Молоді та зрілі чоловіки хочуть відповідати поточним модним тенденціям, наприклад, у 2021 році в тренді балаяж у два кольори на довгому темному волоссі або активне мелірування чоловічого середньої довжини волосся попелястими й сріблястими пасмами, зі збереженням натурального кольору їх прикореневої зони, а також всієї поверхні бороди та вусів.

Безумовно фарбування чоловічого волосся краще виконувати не в домашніх умовах, а в салонних умовах, де майстер-колорист буде застосовувати професійні тонувальні та фарбувальні склади, розроблені спеціально для чоловіків. Крім цього колорист підкаже як правильно і модно пофарбувати волосся, в залежності від його довжини та товщини, натурального кольору, форми й об’єму зачіски.

Скільки коштує пофарбувати волосся в Києві

У київському салоні Азбука краси на Троєщині ціни на фарбування волосся залежать від декількох змінних: вартості барвника, техніки фарбування, довжини волосся (пасм). яке піддається фарбуванню. Колористи нашого салону краси володіють всіма і класичними, і модними техніками 2021 року, і вже знайомляться з тенденціями і апробують прийоми, які анонсуються на 2022 рік.

Орієнтовні ціни на фарбування представлені вище на сторінці, в прайсі Фарбування волосся. Для економії часу попередньо записуйтеся на професійне фарбування волосся в Києві й на інші види послуг нашого салону АК на Троєщині, залишаючи заявку онлайн. На всі питання вам дадуть відповідь по телефону +38 097 886-32-66, щодня, з 9 години ранку до 9 години вечора.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом