Апарат Drumroll V-03

Пристрій використовується для моделювання фігури та косметичної обробки проблемних зон шкіри. За допомогою апарату ударно-імпульсного вакуумного термомасажу можна надати шкірі здорового і доглянутого вигляду, позбутися м’язового болю. У нас працює онлайн запис, щоб ви могли підібрати зручний для вас час.

Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Три типи впливу в одній процедурі для фігури твоєї мрії

Назва апарату походить від словосполучення Drum roll, яке перекладається як “барабанний дріб”. Пристрій використовується для моделювання фігури та косметичної обробки проблемних зон шкіри.

Сучасний апарат Drumroll V-03 впливає на шкіру високочастотними електромагнітними імпульсами, вакуумом та інфрачервоним прогріванням.

Комплекс процедур для краси та здоров’я

Пристрій викликає механічну стимуляцію шкірних покривів, а також розташованих під ними тканин. Такий глибокий вплив добре стимулює не лише шкіру, а й м’язи, судини, м’які тканини. Таким чином, у комплексі вакуум та імпульс ефективно впливають на проблемну зону, руйнуються жирові клітини, покращується кровопостачання, прискорюється метаболізм.А ІЧ прогрів сприяє виведенню токсинів через шкіру, прискорюючи бажаний результат.

Підготовка до процедури та комфорт клієнта

Апарат відповідає всім вимогам техніки безпеки. На сеансі клієнт не відчуває дискомфорту, а інфрачервоний прогрів безпечний для здоров’я. Попередня підготовка не потрібна, достатньо лише видалити зі шкіри забруднення та жир. У клієнтів з тонкими шкірними покривами після використання апарату можуть утворюватися дрібні гематоми, які усуваються за допомогою препаратів місцевої дії.
Для ефективності процедури фахівці Азбуки Краси рекомендують випити склянку води та утриматися від їжі за дві години до початку масажу. Результат помітний вже після кількох сеансів. Для досягнення максимального ефекту необхідно пройти цілий курс та повторити його знову (через 3-4 місяці). Наші спеціалісти рекомендують не менше 10 сеансів, з періодичністю 1-2 рази на тиждень. А якщо доповнити процедури ручними техніками масажу в комплексі з косметичними засобами, то ефект-чарівний!

Ефект від процедури вакуумного термомасажу

За допомогою апарату ударно-імпульсного вакуумного термомасажу можна надати шкірі здорового і доглянутого вигляду, позбутися м’язового болю. Ефект від використання помітний вже після першої пари сеансів:

 • зменшується шар підшкірного жиру;
 • формується природний рельєф шкіри;
 • зникає целюліт;
 • підвищується тонус м’язів, шкіра стає пружною;
 • розгладжуються зморшки;
 • зникають набряки.

Показання для використання

Пристрій застосовується для усунення та профілактики різних естетичних патологій та косметичних проблем, пов’язаних із гормональним збоєм або хронічним стресом. Основні показання для використання апарату:

 • в’яла шкіра з ознаками старіння;
 • надлишковий шар підшкірного жиру, целюліт;
 • хронічна втома шкіри;
 • набряки та зморшки;
 • венозна недостатність;
 • м’язова втома.

Протипоказання

Вакуумний термомасаж протипоказаний при герпетичних інфекціях та запаленнях шкіри. Процедуру не можна проводити за наявності симптомів ГРВІ, ГРЗ та інших гострих інфекційних недуг. Людям із тонкими шкірними покривами робити вакуумний масаж не рекомендується. Заборонено використовувати Drumroll V-03 при епілепсії, тяжкій серцевій недостатності та наявності новоутворень.

Давно бажаєте впоратися із зайвими кілограмами та целюлітом, звертайтеся до фей краси нашого салону!

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом