Лазерний апарат MBT 800WY

За допомогою апарату можна позбутися небажаних тату та контурного макіяжу різних кольорів. Процедура відрізняється високою ефективністю та позитивно впливає на зовнішній вигляд шкіри. Також за допомогою лазера в салоні Азбука Краси роблять карбоновий пілінг-популярна процедура з очищення шкіри. У нас працює онлайн запис, щоб ви могли підібрати зручний для вас час.

Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Лазер останнього покоління

Пристрій MBT 800WY належить до категорії професійного косметологічного обладнання, що також широко використовується в естетичній медицині. За допомогою апарату можна позбутися небажаних тату та контурного макіяжу різних кольорів. Процедура відрізняється високою ефективністю та позитивно впливає на зовнішній вигляд шкіри. Також за допомогою лазера в салоні Азбука Краси роблять карбоновий пілінг-популярна процедура з очищення шкіри. Крім видалення відмерлих клітин, лазер стимулює вироблення еластину та колагену.

Переваги та особливості процедури

Завдяки випромінюванню з різною довжиною хвиль, лазер апарату ефективно впливає на весь кольоровий спектр. Пристрій має змінний наконечник black-doll. Він дозволяє отримати лазерне випромінювання з довжиною хвилі 1320 нм, яка необхідна для проведення сеансу карбонового пілінгу з ефектом неінвазивної карбокситерапії. У комплексі використовують спеціальну гель-маску, у складі якої містяться наночастинки діоксиду вуглецю. Наногель глибоко проникає в шкіру, притягуючи бруд і надлишки шкірного сала, нормалізуючи обмін речовин, тим самим, бореться з висипанням, підвищеною жирністю, пігментацією і першими ознаками старіння. Під час процедури відбувається омолодження шкірного покриву та ліквідується патогенна мікрофлора, яка призводить до появи вугрових висипів. Використання апарату підвищує захисний бар’єр шкіри та надає їй доглянутого вигляду.

Досвідчені майстри салону Азбука Краси проведуть безкоштовну консультацію та ознайомлять клієнта з усіма тонкощами проведення процедури.

Ефект від апаратних процедур

За допомогою пристрою можна обробити велику ділянку шкіри вже за один сеанс. Сучасна технологія охолодження наконечника робить використання апарату максимально комфортним для клієнта. А використання хвиль різної довжини дозволяє видалити пігменти, розташовані на поверхневих та глибоких шарах шкіри без механічних пошкоджень шкірних покривів та шрамів.

Використання апарату дозволяє:

  • швидко видалити будь-які татуювання без болю та дискомфорту;
  • прибрати акне;
  • ліквідувати шрами та рубці;
  • підвищити пружність шкірних покривів

Між процедурами не потрібно витримувати тривалий інтервал. що дозволяє швидко досягти бажаного результату за короткий проміжок часу.

Показання до проведення процедури лазером

Апарат використовується в косметологічних та лікувальних цілях, дозволяючи покращити зовнішній вигляд шкіри та надати їй здорового вигляду. Показаннями для проведення процедури є:

  • монохромні та кольорові татуювання різної глибини, розташовані на будь-яких частинах тіла;
  • небажаний чи невдалий перманентний макіяж;
  • лазерний карбоновий пілінг (необхідність проведення професійної чистки обличчя);
  • наслідки акне;
  • освітлення пігментованих ділянок.

Протипоказання

Пристрій може використовуватись для клієнтів будь-якого віку. Протипоказаннями до проведення процедури є тяжкі форми псоріазу, рак шкіри, атопічний дерматит та інші захворювання шкірних покривів, епілепсія, вагітність, запальні процеси у зоні впливу, злоякісні утворення у зоні впливу, проведений менш ніж за 2 тижні до лікування хімічний пілінг та подібні процедури.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом