Апарат Miosti-1000
Пристрій міостимуляції Miosti-1000 це спеціалізоване косметологічне обладнання, яке виступає джерелом електричних імпульсів невеликої сили. Ці імпульси впливають на мускулатуру та м’які тканини тіла людини, а також на кровоносні та лімфатичні судини, дозволяючи відновити їх після різних хвороб, травм. У нас працює онлайн запис, щоб ви могли підібрати зручний для вас час.
Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Міостимуляція-шлях до тіла вашої мрії

Апаратні методики сприяють ефективному покращенню стану шкіри, роблячи її пружною, коригують фігуру. Пристрій міостимуляції Miosti-1000 це спеціалізоване косметологічне обладнання, яке виступає джерелом електричних імпульсів невеликої сили. Ці імпульси впливають на мускулатуру та м’які тканини тіла людини, а також на кровоносні та лімфатичні судини, дозволяючи відновити їх після різних хвороб, травм. Даний метод сучасної косметології підходить як для комплексного догляду за шкірою, так і для чутливої ​​шкіри, не викликаючи подразнень та розтяжок. 

Принцип дії апаратної міостимуляції

Пристрій генерує електричні імпульси, що передаються через накладні електроди, що підключені до апарату. Впливаючи на тіло людини, імпульси провокують природні скорочення м’язів як при фізичних навантаженнях. Потрібно від 6 до 10 сеансів на апараті, щоб досягти стійкого результату. Повторити процедуру рекомендуємо через 2-3 дні.

Електроди можна закріплювати на різних ділянках тіла, стимулюючи скорочення м’язів спини, преса, гомілок, сідниць, стегон та грудей.

Процедура не приносить клієнту жодних відчуттів болю і підходить для людей будь-якого віку. Міостимуляція не передбачає попередньої підготовки або відновлення після її проходження. Для кращого контакту електрода з тілом необхідна ділянка шкіри змащується струмопровідним гелеподібним складом. Після завершення процедури залишки гелю легко забираються серветкою.

Розкажіть нашим фахівцям Азбуки Краси, як ви бачите зовнішність своєї мрії, і ми підберемо beauty-план, а ви будете насолоджуватися відображенням у дзеркалі. Адже наша команда – це висококваліфіковані фахівці, які докладуть максимум зусиль для досягнення бажаного результату.

Ефекти процедури міостимуляції

Електричні імпульси, джерелом яких є апарат, мають високу ефективність для організму людини:

 • покращують клітинний метаболізм;
 • підвищують місцевий імунітет;
 • підвищують тонус м’язів, стимулюючи їхнє нарощування;
 • зменшують прошарок підшкірного жиру;
 • формують привабливий рельєф тіла;
 • усувають атрофію та гіпоксію тканин.

Показання до застосування

Апарат Miosti-1000 можна використовувати у складі комплексної корекції фігури разом з іншими процедурами чи автономно. Показаннями до призначення міостимуляції є:

 • знижений тонус локальних груп м’язів;
 • наявність вираженого целюліту;
 • нерівномірний чи непривабливий рельєф окремих ділянок шкіри;
 • дефекти опорно-рухового апарату, які провокують атрофію м’язів;
 • в’янення шкіри, поява вікових зморшок;
 • набряки, застій крові та лімфи в тканинах;
 • в’ялість м’язів внаслідок відсутності фізичної активності;
 • надлишок підшкірного жиру.

Апарат міостимуляції застосовується у косметології з метою корекції фігури. Азбука Краси-це місце, де фахівці творять чудеса і результат видно миттєво. У комплексі з ручним масажем та біологічно активними препаратами для підтримки тонусу, міостимуляція буде чудовим рішенням, щоб ваше тіло мало чудовий вигляд.

Протипоказання

Пристрій Miosti-1000 заборонено використовувати при онкологічних захворюваннях, гострих стадіях інфекційних хвороб та вагітності. Процедура міостимуляції протипоказана людям, які мають кардіостимулятори або інші імпланти, що є джерелом електромагнітних хвиль.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом