Апарат Zemits Sisley 2.0

Апарат пресотерапії дозволяє отримати тіло вашої мрії. Процедура з таким апаратом дозволяє швидше досягти результату, ніж ручний масаж. Завдяки цій процедурі шкіра буде еластичною, рельєфною та пружною. У нас працює онлайн запис, щоб ви могли підібрати зручний для вас час.

Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Схуднення без зусиль та шкоди за допомогою апарату для пресотерапії

Процедура лімфодренажу проводиться у рамках пресотерапії. Вона дозволяє отримати гарне та струнке тіло, позитивно впливає на організм та покращує самопочуття. Для проведення сеансу використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє виконувати лімфодренаж в автоматичному режимі. Одна така процедура замінює десять ручних масажів, тому пресотерапія відрізняється високою ефективністю.

Вплив сеансів на організм

Zemits Sisley 2.0 – це автоматичний пристрій для пресотерапії, який дозволяє позбавитися целюліту і зайвих жирових відкладень. Процедура лімфодренажу підвищує тонус шкірних покривів, запобігає застою лімфи, допомагає сформувати привабливий рельєф тіла та здійснює оздоровчу дію на організм. Такі сеанси добре поєднувати з іншими методиками для моделювання фігури, щоб отримати максимальний ефект.

Особливості процедури

Для проведення сеансу клієнт одягає костюм, під’єднаний до корпусу апарату. Різні частини цього костюма наповнюються повітрям та здуваються за допомогою автоматичної помпи. Вони стискають живіт, ноги, руки та інші частини тіла клієнта. Процедура стимулює кровообіг, усуває застій лімфи у м’язах, швидко виводить з організму токсини та зайву рідину. Інфрачервона технологія прискорює розщеплення жирових відкладень, підвищуючи ефективність сеансу.

Комфорт для клієнта

Апарат забезпечує ефективну пресотерапію. Пройти процедуру лімфодренажу можуть люди з надмірною вагою, спортсмени та клієнти, які бажають отримати привабливий рельєф тіла. Костюм має універсальні розміри та підходить для людини будь-якого росту та комплекції. Під час сеансу клієнт не відчуває жодного дискомфорту. Процедура проводиться під постійним контролем нашого спеціаліста Азбуки Краси. Для комплексного впливу на проблемні зони в салоні пресотерапія доповнюється обгортанням для покращення стану шкіри, масажем проти целюліту або міостимуляцією різних зон для зняття спазмів та омолодження тіла.

Ефект від процедури лімфодренажу

Результат пресотерапії помітний після перших кількох процедур з використанням апарату. Такі сеанси приносять користь всьому організму:

 • усувають набряки та важкість у м’язах;
 • є ефективною профілактикою варикозу;
 • підвищують пружність шкіри;
 • формують привабливий рельєф тіла, усуваючи “апельсинову шкірку”;
 • знімають запалення;
 • підвищують ефективність реабілітації після хірургічних та пластичних операцій;
 • стимулюють кровообіг та ліквідують застій лімфи;
 • покращують самопочуття та знімають нервову напругу;
 • тонізують організм.

Показання до процедури пресотерапії

Пристрій ефективно виводить із тіла людини зайву рідину, що позитивно впливає на роботу кровоносної системи. Головними показаннями до проведення процедури є:

 • набряки;
 • відчуття важкості в ногах, м’язова напруга;
 • целюліт;
 • надлишкова вага;
 • непривабливий рельєф тіла;
 • хронічна втома;
 • варикозна хвороба;
 • відновлення після косметичних процедур/операцій

За наявності локальних протипоказань можна вимкнути потрібну частину костюма, виконуючи сеанс лімфодренажу на дозволених зонах тіла.

Протипоказання

Пристрій для пресотерапії заборонено використовувати при гострих запаленнях шкіри, цукровому діабеті, аритмії, серцево-судинній недостатності, епілепсії, захворюванні щитовидної залози, онкологічних захворюваннях, гострих стадіях інфекційних хвороб, вагітності та лактації. Процедура пресотерапії протипоказана людям, які мають кардіостимулятори, які мають підвищену температуру тіла.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом