Комбайн Autobiography

Комплексний апарат високої якості від Alvi Prague створений для догляду за шкірою обличчя та тіла. Процедури сприяють процесам регенерації та омолодження шкіри, усувають естетичні недоліки та повертають здоровий вигляд. У нас працює онлайн запис, щоб ви могли підібрати зручний для вас час.

Чому ми?
7 років досвіду
За 7 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Багатофункціональний сучасний комбайн Autobiography

Комплексний апарат високої якості від Alvi Prague створений для догляду за шкірою обличчя та тіла. Можемо сміливо сказати, що комбайн став візитною карткою салону Азбука Краси та об’єднав десять найефективніших професійних методик та широкий спектр можливостей по догляду за шкірою. Процедури сприяють процесам регенерації та омолодження шкіри, усувають естетичні недоліки та повертають здоровий вигляд. У комплексі з ручними методиками по догляду за тілом результат не змусить вас довго чекати.

Зручність, комфорт та безпека для клієнта

Сучасний комбайн – це поєднання інновацій, багатофункціональності та комфорту, а ризик виникнення побічних ефектів за його експлуатації мінімальний. Усі процедури абсолютно безпечні. Шкіра не травмується, відсутній ризик занести інфекцію або спричинити запалення. Для чутливої ​​шкіри також знайдеться альтернатива і наші майстри з великою турботою підберуть індивідуальну програму догляду або лікування, залежно від стану шкіри та побажань клієнта.

Доступні процедури

За допомогою комбайна можна виконувати такі лікувально-профілактичні процедури:

  • Діамантова дермабразія (пілінг). Насадка з абразивним колом та діамантовою крихтою певної зернистості видаляє забруднення та рубці, масажує шкіру, не викликаючи подразнень. За допомогою пілінгу ваша шкіра стане пружною, гладкою та сяючою.
  • Ультразвукове чищення. Видаляє відмерлі частки сухої чутливої шкіри з низьким рівнем забруднення.
  • Теплова терапія. Апарат генерує тепло (до +55°C), яке потрібне для шкіри перед різними процедурами. Термотерапія розкриває пори, зміцнює клітини, підтягує шкіру на обличчі, знімає почервоніння після косметичних процедур.
  • Кріотерапія. Апарат здатний генерувати холод (до 0°C), який має заспокійливий ефект для шкірних покривів, звужує пори та усуває гематоми.
  • Безголкова мезотерапія. Підійде для тих, хто мріє про гладеньку та здорову шкіру. Дозовано вводять ампульні препарати еластин, мезококтейль, колаген через примусове відкриття пор низькочастотним електроімпульсом.
  • Мікрострумова терапія. Слабкі електричні імпульси, що генеруються спеціальною насадкою, підвищують здатність шкіри пропускати речовини всередину покровів, не завдаючи дискомфорту клієнту. Ця терапія активно сповільнює вікові зміни, стимулюючи відновлення пошкоджених ділянок клітин та прискорює обмін речовин.
  • Фототерапія. Забезпечує омолодження та ефективне відновлення проблемних ділянок шкіри внаслідок неінвазивної дії світла з різною довжиною хвилі. Фототерапію використовують у комплексі з іншими типами терапії. Як результат, вирівнюється тон обличчя, а також покращуються результати попередніх процедур, таких як карбокситерапія, мезотерапія та інші.
  • Неінвазивна карбоксітерапія. Передбачає використання вуглекислого газу, який утворюється в процесі простої хімічної реакції та потрапляє в шкіру, стимулюючи обмінні процеси. Процедура дбайливо очищає шкіру, підвищує її проникність.
  • Ультразвукова терапія. Хвилі із частотою понад 20 МГц не відчутні для людини, але структурують міжклітинну рідину, активізують кровотік та підвищують місцевий імунітет. Ця терапія оздоровлює, омолоджує та підтягує шкіру обличчя, а також усуває дрібні естетичні дефекти.
  • Гальванотерапія. На необхідну ділянку шкіри подається хімічний розчин і слабкий струм, під впливом якого іони хімічних елементів, що входять до складу розчину, потрапляють у шкіру, активізуючи діяльність ферментів, прискорюють обмін речовин.

Відгуки клієнтів
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом