Брови
Процес догляду за бровами делікатний і часто забирає багато часу, якщо проводити його самостійно. Та й не завжди самостійна корекція дозволяє досягти тієї форми, яка підкреслить зовнішність.
Чому ми?
6 років досвіду
За 6 років роботи ми стали справжнім експертом у сфері краси та догляду.
Міжнародна сертифікація
Ми дотримуємося європейських стандартів обслуговування та працюємо тільки з професійними косметичними брендами.
Дабл-сервіс послуги
Цінуємо ваш час, тому завжди готові надати кілька послуг одночасно, без втрати якості обслуговування!
Активна, молода команда
Ми відстежуємо всі модні тенденції на ринку, а також дбаємо про професійний ріст та розвиток наших майстрів.
Дабл-сервіс
Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ціна на послугу Брови

ПослугаВартість
Фарбування брів

150 грн

Фарбування брів хною

250 грн

Моделювання брів

180-350 грн

Корекція брів

150 грн

Догляд за бровами в салоні краси на Троєщині

Мода змінює форму брів, колір і густоту, вимагає то залишати їх тоненькою ниткою, то насолоджуватися товщиною лінії. У студії «Азбука краси» впевнені, що наймодніші — це доглянуті брови!

Особливості догляду за бровами

Сховати брови від сторонніх очей неможливо. Тому з процедурою моделювання і вибором методу фарбування важливо бути дуже обережними. Щоб не допускати помилок, все частіше дівчата вважають за краще довірити цю роботу професіоналу. Тим більше, що ціни на корекцію в Києві цілком доступні.

Види моделювання брів

Салон краси на Троєщині пропонує різні процедури по догляду за бровами:

  • Корекція — майстер підбере ідеальну форму брів з урахуванням зовнішності. Моделювання здійснюється лазером, пінцетом, тримерами або ниткою після узгодження форми з клієнткою.
  • Фарбування — колір вибирають також відповідно до побажань і вподобань клієнта. Майстри практикують ефектне фарбування хною за доступними цінами.
  • Ламінування — це укладання брів за допомогою кератину. Процедура дає можливість вирівняти навіть неслухняні брови, надати волоскам ідеальну форму і гладкість.

Вартість догляду за бровами в салоні краси залежить від складності процедури, обраної клієнткою. Найдорожчим в прайсі є пудрове напилення брів. Але навіть ця технологія завдяки продуманій ціновій політиці студії на Троєщині стає доступною кожній сучасній дівчині.

Наші клієнтки знають, що майстри «Азбуки» завжди допоможуть підібрати образ і колір брів, які вигідно підкреслять зовнішність. Брови будуть виглядати природно і ефектно. Тому запис на брови в салоні «Азбука краси» завжди ведеться на тижні вперед. Але бажаючі при необхідності точно зможуть знайти містечко, тим більше, що для вибору зручного часу не потрібно дзвонити або їхати в салон. Зручна опція «онлайн запис» є на сайті.

Відгуки клієнтів

Ми працюємо тільки з кращими світовими косметичними брендами

Потрібна консультація?
Залиште контактні дані і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом